• obchod
  • (Pre B6009) Liectroux Originálny Mop na vysávanie Robot, 3ks/bal.
img 0
img 1
img 2

(Pre B6009) Liectroux Originálny Mop na vysávanie Robot, 3ks/bal.

€15.48

€13.94

  • Typ Jednotky: Balenie
  • Veľkosť Balenia: 20cm x 11cm x 14cm (7.87in x 4.33in x 5.51in)
  • Hmotnosť Balenia: 0.148kg (0.33lb.)

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Názov výrobku: Mop pre Robot Vysávač B6009

Čo je v balení?

Mop x 3ks

Poznámka: mop je oblek pre B6009, pozrite si prosím fotografie B6009 a dopĺňa takto:

Poštovné (Veľmi Dôležité)

Ak sa rozhodnete Čína Príspevok Air Mail, niekedy, vynaložíme zásielky HongKong Post Air Mail,Singapur Post,Swiss Post, podľa aktuálnej situácie. Prosím potvrď, že môžete prijať to skôr, než si kúpiť.

Záruky a Podmienky, že Všetky naše položky (ak nie je uvedené inak) sú zaistené, aby sa úplne nové a vykonáva s plne najmenej 12 mesiacov záruka. Počas doby záruky, v prípade akéhokoľvek problému sa deje kvôli kvality dôvodu, prosím, družstvo urobiť fotografie alebo videá na problém a odošlite nám na overenie. Pre potvrdil výrobok chybný o váš súhlas, môžeme vás poslať náhradné diely zdarma. Budeme znášať náklady na dopravu.

Spätná väzba & Nás Kontaktovať, Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a napíšte naše služby odborníkov. Odpovieme vám čo najskôr. Ak žiadna odpoveď do 24 Hodín počas pracovných dní, prosím, skontrolujte spam vo vašej e-mailovej schránky. Vysoko oceňujeme vašu POZITÍVNU spätnú väzbu. Prosím, nenechávajte negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu bez žiadajú o pomoc. Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Servisu, normálne tak budeme snažiť v našich silách vyriešiť akýkoľvek problém.

Poštovné (Veľmi Dôležité) 1. Ak sa rozhodnete IML, niekedy, vynaložíme zásielky PONY, ruský Post, podľa aktuálnej situácie. 2. Ak sa rozhodnete PONY, niekedy, vynaložíme zásielky IML, ruský Post, podľa aktuálnej situácie. 3. Ak sa rozhodnete EMS, niekedy, vynaložíme zásielku DHL,UPS,Fedex,TNT,SF Express, Singapur Post, podľa aktuálnej situácie. 4. Ak sa rozhodnete, DHL, niekedy, vynaložíme zásielky EMS,UPS,Fedex,TNT,SF Express, Singapur Post, podľa aktuálnej situácie. 5. Ak sa rozhodnete, Fedex, niekedy, vynaložíme zásielky EMS,DHL,UPS,TNT,SF Express, Singapur Post, podľa aktuálnej situácie. Prosím potvrď, že môžete prijať vyššie než si kúpite.

Záruky a Podmienky, že Všetky naše položky (ak nie je uvedené inak) sú zaistené, aby sa úplne nové a vykonáva s plne najmenej 12 mesiacov záruka. Počas doby záruky, v prípade akéhokoľvek problému sa deje kvôli kvality dôvodu, prosím, družstvo urobiť fotografie alebo videá na problém a odošlite nám na overenie. Pre potvrdil výrobok chybný o váš súhlas, môžeme vás poslať náhradné diely zdarma. Budeme znášať náklady na dopravu. Ak je v záruke, nebojte sa, sme stále veľmi radi ponúkneme profesionálne odpovede na všetky vaše otázky.

Spätná väzba & Nás Kontaktovať, Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a napíšte naše služby odborníkov. Odpovieme vám čo najskôr. Ak žiadna odpoveď do 24 Hodín počas pracovných dní, prosím, skontrolujte spam vo vašej e-mailovej schránky. Vysoko oceňujeme vašu POZITÍVNU spätnú väzbu. Prosím, nenechávajte negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu bez žiadajú o pomoc. Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Servisu, normálne tak budeme snažiť v našich silách vyriešiť akýkoľvek problém

  • Vákuová Časť Typ: Mop Utierky
  • Druh: Vysávač Časti
  • Číslo Modelu: pre B6009
Vpjournois
2018-01-07
5/5
perfect .. fast shipping and the product as described ... Thanks
Kenneth D2003
2018-02-07
5/5
cost x benefit nao compensa. prefira buy another battery, pra when this viciar ....
Jhoncena4
2018-03-18
5/5
пришёл not vacuum cleaner, so do not know what cloth quality

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.