img 0
img 1
img 2
img 3

DS3231 AT24C32 ZS042 IIC Modul Presné Hodiny Reálneho času RTC Modul DS3231SN pre Arduino Pamäťový modul

€0.99

€0.95

  • Hmotnosť Balenia: 0.013kg (0.03lb.)
  • Typ Jednotky: kus
  • Veľkosť Balenia: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

DS3231 je low-cost, veľmi presný I2C hodiny reálneho času (RTC), s integrovaným teplotná kompenzácia, crystal oscilátor (TCXO) a crystal. Prístroj obsahuje batérie, vstupné, odpojte hlavné napájanie a zachováva presné meranie času. Integrované oscilátor zlepšiť dlhodobú presnosť prístroja a znižuje počet komponentov na výrobné linky. Na DS3231 je k dispozícii v obchodných a priemyselných teplotné rozsahy, pomocou 16-pin 300mil TAK balíka.

RTC tvrdí, sekundy, minúty, hodiny, deň, dátum, mesiac a rok informácií. Menej ako 31 dní v mesiaci, na konci dňa sa automaticky upravia, vrátane opráv na priestupný rok. Hodiny pôsobí v 24 hodín alebo kapela / AM / PM údaj o 12-hodinový formát. Poskytuje dva konfigurovateľné budík a kalendár môže byť nastavený na námestí vlna výstup. Adresa a údaje sú prevedené opakovane prostredníctvom I2C obojsmerná zbernica.

Presnosť teplotná kompenzácia napätia odkaz a komparátor obvod monitoruje stav VCC na detekciu výpadky prúdu, poskytnúť reset výstup, a ak je to potrebné, automaticky prepnúť na záložný zdroj napájania. Okrem toho sa / PRVÝ pin je sledovaná ako vytváranie µP obnoviť manuálne.

Ušetrite čas a vysokú presnosť okrem toho, DS3231 má tiež niektoré ďalšie funkcie, ktoré rozširujú systém rad ďalších funkcií, a rad možností. Prístroj integruje veľmi presný digitálny snímač teploty, cez I2C * rozhranie na prístup k nej (ako v rovnakom čase). Tento snímač teploty presnosť ± 3 ° C. On-chip napájanie riadiaceho obvodu môže automaticky rozpoznať a spravovať hlavné a pohotovostný výkon (t. j., nízke napätie batérie) ak chcete prepínať medzi napájania. Ak je hlavný vypínač na zlyhanie, zariadenie môže pokračovať tak, aby poskytovali presné meranie času a teploty, výkonu, nie je dotknuté. Keď je hlavný vypínač na re-výkon alebo hodnota napätia sa vráti do povoleného rozsahu, on-chip obnoviť funkciu môžete použiť, aby sa reštartoval systém mikroprocesora.

Modul parametre:

1 Veľkosť: 38 mm (dĺžka) * 22 mm (Š) * 14 mm (výška)

2 Hmotnosť: 8g

3 Prevádzkové napätie :3.3 - 5 .5 V

4 hodiny čip: vysoko-presné hodiny čip DS3231

5 Hodiny Presnosť :0-40 ° rozsah, presnosť, 2ppm, chyba bola asi 1 minútu

6 kalendár budík s dvoma

7 programovateľných námestie-wave výstup

8 hodín Reálneho času generátor sekundy, minúty, hodiny, deň, dátum, mesiac a rok, načasovanie a poskytne platné do roku 2100 priestupný rok odškodnenie

9 čip snímač teploty prichádza s presnosťou ± 3 °

10 pamäťových čipov: AT24C32 (kapacita 32K)

11.IIC bus interface, maximálna prenosová rýchlosť z 400KHz (pracovné napätie 5V)

12 môže byť kaskádovito s inými IIC zariadenie, 24C32 adresy môžu skratovať A0/A1/A2 chcete upraviť predvolené nastavenie adresa je 0x57

13 s nabíjateľnou batériou LIR2032, na zabezpečenie systému po výpadku napájania, hodiny pohybovať každá fyzická normálna

14 Balenie: jeden anti-statické balenie

Elektroinštalácie pokynov (s Arduino uno r3 napríklad):

SCL → A5

SDA → A4

VCC → 5V

GND → GND

Doprava zoznamu:

1.DS3231 modul (testované dobré antistatického obalu )

Poznámka: nie je inclue batérie,je len potrebné, 0.01 dolárov,to nie safty na lodi leteckou poštou.dúfam, že môžete pochopenie

(2) elektronický súbor údajov (vrátane skúšobných postupov pre Arduino, PDF formát schémy, nostných údajov)

Package Zahrnuté:

DS3231 modul x 1

Milí priatelia, ak vaša objednávka viac ako $5, Restauraciadelfin.sk nám nedovolí poslať balík nie je k dispozícii informácie o sledovaní spôsob dopravy (ako Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus, 4PX Singapur Post OM Pro). Takže prosím, vyberte si Čína Príspevok Air Mail/Restauraciadelfin.sk Štandardná Doprava, ak vaša objednávka viac ako $5. Alebo pls split vašej objednávky, môžete odoslať viac ako 2 objednávok, uistite sa, že každá objednávka menej ako $5 a skontrolujte, či váš každej objednávke menej ako 5 eur, Rusko menej ako $2. Zvoľte si, prosím, Čína Príspevok Air Mail/Restauraciadelfin.sk Štandardná Doprava, ak chcete úplné sledovanie informácie. Ďakujeme za vašu podporu!

Drahý priateľ, Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.Ďakujeme vám za vašu podporuje!

  • Číslo Modelu: DS3231 AT24C32
  • Názov Značky: DIYMORE
  • DIY Dodávky: Elektrické
Brunet 83
2018-03-01
5/5
Not tried but looks good quality
Vk Repetitor3
2018-02-19
5/5
received in 23 days. all good.

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.