img 0
img 1
img 2
img 3
img 4

Kompatibilné s GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP 1,25 G 1310nm 10km DDM Vysielač modul SFP

€5.54

  • Hmotnosť Balenia: 0.08kg (0.18lb.)
  • Typ Jednotky: kus
  • Veľkosť Balenia: 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Vitajte na SeeMe Technology Co., LTD Zľavy pre veľkoodberateľov? Väčšia časť čísla? Ponuky pre BOM? Pre ďalšie informácie, prosím, neváhajte kontaktovať SeeMe predávajúcemu Všetky naše produkty poskytujú jeden rok zárukou kvality.

  • Cisco: GLC-LH-SMD
  • Stav: Nové a OEM
  • Názov Značky: SMTE
  • Číslo Modelu: GLC-LH-SMD

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.