• obchod
  • Upgrade LED projektor Podpora HD 1920x1080 Domáce kino projektory 3D projektor Proyector TV video Viacerých rozhraní
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Upgrade LED projektor Podpora HD 1920x1080 Domáce kino projektory 3D projektor Proyector TV video Viacerých rozhraní

€146.24

€127.23

  • Typ Jednotky: kus
  • Veľkosť Balenia: 40cm x 35cm x 23cm (15.75in x 13.78in x 9.06in)
  • Hmotnosť Balenia: 5.0kg (11.02lb.)

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Kliknite na obrázky

ak chcete zobraziť ďalšie Príslušenstvo možnosti tejto RS580HD projektor pre vás:

Kliknite na obrázky

vidieť iných najpopulárnejších alebo najnovšie Projektory pre vás:

Bielej Farby projektor:

Poznámka: Ak máte na jednej strane dosť veľké Biele Steny, projektor sa môže projekt aj na Bielu Stenu. To Nie je nevyhnutne potrebné, kus premietacie plátno.

Reality, projekcia kresba (100 palcov):

Reality, projekcia kresba (150 palce):

Možnosť 5 obsahuje: RS580HD projektor + 10m HDMI

kábel + VGA kábel + 3D okuliare(3ks).

Možnosť 6 obsahuje: RS580HD projektor + 1,5 m HDMI kábel + Micro SD kartu + VGA kábel + 3D okuliare(3ks). Poznámka : Tento projektor má Option5 a Option6 pre vás, majte Prosím na pamäti, ak chcete nechať odkaz povedzte nám, ktorá možnosť, ktorú chcete vybrať! Ak si nenechávajte žiadne správy ,zašleme možnosť 6 ako predvolené, aby ste si.

O farbách projektor, tam je tri farby. POZNÁMKA: Prosím, nechajte nám odkaz, ktorý farebné prevedenie sa vám páči, inak sa nám poslať "Polaris White" projektor pre vás ako predvolené.

Sme predávať len originálne projektory

Ochrannej známky osvedčenie o projektore a osvedčenie o povolenie sú pripojené:

Milí kupujúci, Tyson Zahraničného Obchodu, Inc. majú Profesionálne internetové obchody,veľkoobchod a maloobchod, predaj rôznych druhov Elektronické Výrobky vyrobené v Číne. Budeme sa snažiť slúžiť pre vás. Naším cieľom je, Robí v našich silách, aby Vám Slúžili, aby mal Každý Elektronické Výrobky, ktoré potrebujete. Sľubujeme, poskytujú najvyššiu mieru množstvo a cenu. Úprimný a kvalita je náš princíp obchodu. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota vášho podnikania.

Prosím uhradiť do 7 dní od objednávky.

Štandardná Služba je Čína príspevok letecky alebo Hong Kong post letecky.

Urýchlené Služba je Čína príspevok EMS.

Máme loď pondelka do soboty okrem sviatkov. Prosím, pošlite nám e-mail PRED platby v prípade, ak si želáte zmeniť adresu doručenia.

Štandardná Služba trvá asi 18-25 pracovných dní. Vezmite prosím na vedomie, že táto služba NIE je sledovateľné.

Urýchlené Služba trvá asi 10-15 pracovných dní. Je to sledovať vo vašej krajine post office webovej stránky Alebo Čína EMS webovej stránky).

Dodacia lehota počas prázdnin (Vianoce, Čínsky Nový Rok, atď.), by mohli byť dlhšie, než je obvyklé čas. Prosím pridať ďalšie 5-10 dní ako odkladu.

1. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

2. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup. Môžete tiež navrhnúť vhodné deklarované hodnoty.

1. Chybný tovar MUSÍ BYŤ hlásená k nám do 7days od dátumu prijatia. ak čas nad 7days,je považovaný za POUŽÍVANÝ a my vám NIE je problém vrátenie peňazí alebo výmenu.

2. V prípade, že ste dostali nesprávnu položku, tovar musí byť vrátený v jej pôvodnom a nevyužité stave a musí byť aj v pôvodnom box a balenie.

3. Po obdržaní vráteného balíka v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom. Vrátime vaše peniaze uhradil. Po kupujúcemu a predávajúcemu storno transakcie na Systéme.

1. Všetky Položky závisí od toho, mať 24 mesiac Výrobe 's Záruky (s výnimkou položiek poškodený alebo nesprávne po prijatí) Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná Záruka.

2. Ak niektoré položky stať chyba počas používania, oznámte nám to konkrétny dôvod a dôkazy na dôkaz, že je problém položky. Potom budeme posielať nové položky pre vás a zaviesť oprava je bezplatná. Prepravné náklady znášať podľa oboch predávajúci a kupujúci na polovicu.

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota vášho podnikania.

Máme tím na podporu našich služieb zákazníkom, a poskytne vám s inštalačnou príručkou, tak prosím neváhajte a kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky. Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek pred a po kúpe; zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti. Sme späť náš záväzok s vynikajúce služby, 100% plná peniaze späť a záruka spokojnosti.

Ponuka S Dôverou!

Kliknite na obrázky

vidieť iných najpopulárnejších alebo najnovšie Projektory pre vás:

  • Číslo Modelu: RS580HD
Salamahina Ira
2017-12-13
4/5
Fast shipping. The projector did nto switch on because of a defective power chord but that was not a serious problem once a replacement chord was connected. The projector works very well considering the low price. I am pleased with the product. I would buy again from this vendor.
Paulo6pj
2018-01-09
5/5
to simple wall light even excellent shows! шумноват minus one!
Ozerskaya52
2018-04-09
5/5
perfect very very very good seller

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.